تبلیغات
وبگاه رسمی دپارتمان حقوق بین الملل ایران دپارتمان حقوق بین الملل ایران - اطلاعیۀ مهم شورای عالی كارشناسان رسمی دادگستری دربارۀ برگزاری آزمون متقاضیان كارشناسی رسمی

وبگاه رسمی دپارتمان حقوق بین الملل ایران

اطلاعیۀ مهم شورای عالی كارشناسان رسمی دادگستری دربارۀ برگزاری آزمون متقاضیان كارشناسی رسمی

هیت تحریریه :هیت تحریریه
تاریخ:1390/06/26-16:08

 یكشنبه ، 9 مرداد 1390 ، 05:27

به اطلاع  متقاضیان واجد شرط که در آزمون کارشناسان رسمی دادگستری تا روز 31/1/90 ثبت نام کرده اند می رساند که آزمون اغلب رشته ها به حول و قوه الهی در تاریخ 8/7/90 برگزار خواهد شد .

اطلاعات تکمیلی مبنی بر زمان و مکان دقیق برگزاری هر یک از رشته ها متعاقباٌ به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

میر محمود ساعی
مدیر هماهنگی آزمونهای شورای عالی

سه شنبه ، 15 شهریور 1390 ، 11:21

اطلاعیۀ مهم شورای عالی كارشناسان رسمی دادگستری دربارۀ برگزاری آزمون متقاضیان كارشناسی رسمی دادگستری در روز جمعه تاریخ 8/7/1390

  ضمن آرزوی توفیقات الهی به اطلاع متقاضیان واجد شرایطی كه تا آخر وقت روز 31/01/90 با ارسال یا تحویل مدارك در یكی از 35 رشتۀ اعلام شده در كانونهای كارشناسان رسمی دادگستری ثبت نام كرده‌اند می رساند:

 

1-     آزمون 29 رشته به حول و قوۀ الهی صبح روز جمعه 8/7/90 در دو حوزه در شهر تهران و در 24حوزه در مراكز استانها (غیر از سمنان ، قم، البرز، ایلام و خراسانهای جنوبی و شمالی) برگزار می شود.

2-     آزمون متقاضیان استانهای خراسانهای شمالی و جنوبی در مشهد و متقاضیان استان ایلام در كرمانشاه و استانهای قم و سمنان و البرز و همچنین رشته‌هایی كه تعداد متقاضیان آنها اندك بوده است اغلب در تهران و بعضاً در نزدیكترین حوزۀ محل برگزاری یعنی استان همجوار برگزار می گردد.

3-     محل برگزاری آزمون در اغلب شهرها، دانشگاه آزاد اسلامی واحد همان شهر می باشد كه زمان و مكان دقیق آزمون در كارت ورود به جلسه همراه با راهنمای پاسخگویی به سؤالات در هفتۀ اول مهرماه در پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی به آدرس www.scioe.org   اعلام می گردد.

4-     داوطلبان عزیز می توانند پس از مراجعه به سایت شورای عالی و وارد كردن نام و نام خانوادگی و شمارۀ ملی خود، كارت ورود به جلسه و راهنمای پاسخگویی به سؤالات را پرینت نمایند.

5-     شایان ذكر است كه اولاً ورود به جلسۀ آزمون بدون همراه داشتن كارت ورود و كارت معتبر شناسایی (كارت ملی) امكان پذیر نمی باشد، ثانیاً عدم حضور به موقع در جلسۀ آزمون به هر علت كه باشد انصراف تلقی شده و هیچ حقی به فرد غایب تعلق نمی‌گیرد.

6-     سؤالات 28 رشته به صورت چهار گزینه‌ای است كه داوطلبان باید در پاسخنامۀ كامپیوتری با سیاه كردن مربع مستطیل مربوط به گزینۀ صحیح با استفاده از مداد مشكی نرم پاسخ دهند، اما سؤالات رشتۀ امور وسائط نقلیۀ دریایی و غواصی (كد19) بصورت تشریحی و كوتاه جواب می باشد كه متقاضیان سؤالات را در محل پیش بینی شده در پرسشنامۀ مربوط با خودكار آبی یا مشكی پاسخ خواهند داد.

7-     آزمون رشته‌های امور انرژی هسته‌ای (كد 12)، امور وسائط نقلیۀ هوائی (كد 22) ایرانگردی و جهانگردی (كد23)، داروسازی و سم شناسی (كد39) ٰساعت و جواهرات (43) و صنایع نفت (كد49) در آیندۀ نزدیك در تهران برگزار می شود كه زمان و مكان دقیق آن در همین سایت و در كانونها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

 

توفیقات روزافزون همۀ متقاضیان را در كلیۀ شؤون زندگی از خدای سبحان مسألت دارد.

مرتضی محمدخان

رئیس شورای عالی كارشناسان رسمی دادگستر یدنبالک : اطلاعیۀ مهم شورای عالی كارشناسان رسمی دادگستری دربارۀ برگزاری آزمون متقاضیان كارشناسی رسمی